Search Icon one-austin
Globe Icon Poland Select Icon

Wybierz swą lokalizację

Dowiedz się więcej o Austin Powder, naszych produktach, usługach, obsługiwanych branżach i o tym, jak skontaktować się z nami w regionie, który działa najlepiej dla Ciebie.

Polish Select a Language

Historia

Pomogliśmy zbudować USA, teraz budujemy Polskę

Wszystkie wydobywane z ziemi surowce są pozyskiwane przy użyciu materiałów wybuchowych. Napędzają one przemysł, który zajmuje się ich przetwarzaniem, a następnie znajdują zastosowanie w wielu różnorodnych branżach. Efekty naszej pracy otaczają cię na co dzień!

Od stuleci rozdrabniamy bryły skalne

Austin Powder pomagał przecierać szlaki, które przyczyniły się do rozwoju USA – budując kanały, linie kolejowe i autostrady oraz dostarczając surowce energetyczne. Produkujemy materiały wybuchowe od 1833 roku i jesteśmy bardzo dumni z tego, że odgrywamy ważną rolę w rozwoju świata. Dziś jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni i chcemy pomóc budować Polskę.

Obecnie produkujemy pełną gamę przemysłowych materiałów wybuchowych i akcesoriów oraz świadczymy usługi techniczne i usługi w zakresie prac strzałowych dla klientów na całym świecie. Obsługujemy również klientów w zakładach górniczych odkrywkowych, podziemnych, w budownictwie i przy pracach specjalnych, a wszystko to w służbie ciągłego rozwoju i poprawy jakości życia ludzi.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Cancel
logo_white

AustinPowder.com używa pilków cookies aby zapewnić spersonalizowane, adekwatne do potrzeb informacje.