Search Icon one-austin
Globe Icon Poland Select Icon

Wybierz swą lokalizację

Dowiedz się więcej o Austin Powder, naszych produktach, usługach, obsługiwanych branżach i o tym, jak skontaktować się z nami w regionie, który działa najlepiej dla Ciebie.

Polish Select a Language

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Bezpieczeństwo to sprawa osobista, wymaga zaangażowania, nie zawsze jest komfortowe, ale każdy pracownik Austin Powder wie, że nigdy nie jest opcjonalne.

safety
Cancel

W Austin Powder zdajemy sobie sprawę, że warunki i wyzwania zmieniają się z każdym dniem.

Wypełniając postawione przed nami cele, zapewniamy pracownikom najnowocześniejsze szkolenia, które kultywują poczucie odpowiedzialności za siebie i innych. Podkreślamy, że każda czynność uznana za niebezpieczną musi zostać przerwana. Uczymy rzeczowej analizy zagrożeń i podejmowania właściwych decyzji z punktu widzenia bezpieczeństwa, podczas wykonywania dowolnego zadania. W naszej branży nic nie jest warte tego, by ktoś ucierpiał.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo rozwija się od czasu rozpoczęcia działalności w 1833 roku. Obejmuje nasze usługi realizowane u Klientów, a także prace realizowane na terenach naszych zakładów produkcyjnych i magazynów. Dotyczy również prowadzenia i utrzymania naszej floty pojazdów oraz jak zarządzania sprzętem strzałowym. Naszym celem jest bycie uznawanym w skali globalnej za najbezpieczniejszego producenta, dostawcę i firmę zajmującą się pracami z materiałami wybuchowymi.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Cancel
logo_white

AustinPowder.com używa pilków cookies aby zapewnić spersonalizowane, adekwatne do potrzeb informacje.