Search Icon one-austin
Globe Icon Poland Select Icon

Wybierz swą lokalizację

Dowiedz się więcej o Austin Powder, naszych produktach, usługach, obsługiwanych branżach i o tym, jak skontaktować się z nami w regionie, który działa najlepiej dla Ciebie.

Polish Select a Language

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Bezpieczeństwo to sprawa osobista, wymaga zaangażowania, nie zawsze jest komfortowe, ale każdy pracownik Austin Powder wie, że nigdy nie jest opcjonalne.

Safety glasses and hard hat
Cancel

W Austin Powder zdajemy sobie sprawę, że warunki i wyzwania zmieniają się z każdym dniem.

Wypełniając postawione przed nami cele, zapewniamy pracownikom najnowocześniejsze szkolenia, które kultywują poczucie odpowiedzialności za siebie i innych. Podkreślamy, że każda czynność uznana za niebezpieczną musi zostać przerwana. Uczymy rzeczowej analizy zagrożeń i podejmowania właściwych decyzji z punktu widzenia bezpieczeństwa, podczas wykonywania dowolnego zadania. W naszej branży nic nie jest warte tego, by ktoś ucierpiał.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo rozwija się od czasu rozpoczęcia działalności w 1833 roku. Obejmuje nasze usługi realizowane u Klientów, a także prace realizowane na terenach naszych zakładów produkcyjnych i magazynów. Dotyczy również prowadzenia i utrzymania naszej floty pojazdów oraz jak zarządzania sprzętem strzałowym. Naszym celem jest bycie uznawanym w skali globalnej za najbezpieczniejszego producenta, dostawcę i firmę zajmującą się pracami z materiałami wybuchowymi.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Cancel
logo_white

AustinPowder.com używa pilków cookies aby zapewnić spersonalizowane, adekwatne do potrzeb informacje.