Search Icon one-austin
Globe Icon Czech Republic Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Historie

Austin Powder Service CZ je dlouhodobý a stabilní dodavatel trhacích prací, trahvin a rozbušek.

Austin Powder Service CZ byla založena 26. Května 2003 jako dodavatel servisních služeb v oblasti trhacích prací a jako prodejce trhavin a rozbušek. Od té doby se Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Nyní je firma Austin Powder Service CZ rozmístěna po České Republice tak, aby byla k zákazníkovi co nejblíže. Pobočky Vyškov a Manerov obsluhují oblast Moravy, pobočky Hněvkovice, Psáry, Čeřinka obsluhují oblast Čech a pobočka Třebíč obsluhuje vrtací soupravy a hydraulická kladiva v celé České Republice.

Austin Powder Service CZ v minulosti fůzovala s firmami Destrukce Třebíč, Explosive Service a Destrukce Liberec.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel