Search Icon one-austin
Globe Icon Czech Republic Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Tunely

Nejlepší výsledky trhacích prací, minimalizace nákladů na odtěžení

Každý tunelový projekt je jiný. Požadavky a omezení týkající se trhacích prací jsou různé a podmínky na místě se každý den liší. Efektivní trhací práce je cílem bez ohledu na měnící se podmínky.

Naší hlavní prioritou je pracovat bezpečně a dělat odstřely bezpečně.

Austin Powder poskytuje produkty a podporu pro střelmistry a posádky našich zákazníků tak, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků.

Ve společnosti Austin Powder pomáháme našim zákazníkům při výběru správného produktu pro konkrétní aplikaci. Výrobky jako Austin Powder E-Star a Shock-Start rozbušky, jsou rozhodující – nejen pro dosažení maximální kontroly, ale také pro dosažení nejlepších možných výsledků fragmentace. Při použití s plynnými emulzemi Austin Powder Emulex Series má tato úroveň kontroly značné úspory nákladů.

V mezinárodně konkurenčním prostředí je obzvlášť důležité mít spolehlivého partnera.

 • Rychlost během jízdy tunelem je nezbytná. Výkonné a spolehlivé výbušniny, jako je Emulex a rozbušky, jako jsou Shock-Star, zaručují rychlost a efektivitu nákladů, jakož i vaši bezpečnost.
 • Konstrukce tunelů jsou pod velkým tlakem jak před, tak během výstavby. S podporou našich odborníků jsme schopni minimalizovat stres, jako jsou povýbuchové zplodiny. Naši kvalifikovaní a specializovaní chemici vás podporují od prvního odtěžení horniny a postupu kupředu.
 • Příprava koncepcí skladování, včetně mobilního skladování výbušnin a podpora v procesu autorizace je pro nás standardem.
 • Red Check Mark

  Vynikající vlastnosti produktu

 • Red Check Mark

  Optimalizace časování

 • Red Check Mark

  Perfektní výkon produktu

 • Red Check Mark

  Vysoká přesnost profilu

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.