Search Icon one-austin
Globe Icon Czech Republic Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Speciální služby

Austin poskytuje služby našim zákazníkům ve třech různých oblastech.

Naší nejvyšší prioritou je pracovat bezpečně a dělat odstřely bezpečně.

První oblast služeb je bezpečné, spolehlivé a včasné dodání kvalitních produktů zákazníkům, kteří skladují výrobky a provádějí vlastní trhací práce. Austin Powder je vždy k dispozici pro technickou podporu.

Druhou oblastí služeb je denní závoz, kde Austin Powder produkt skladuje, postará se o legislativní požadavky a dodává produkt pro denní potřebu na místě použití pro interní trhací práce přímo posádce našeho zákazníka. Také zde, může technická podpora společnosti Austin Powder pomoci našim zákazníků mnoha způsoby tak, aby jim pomohla dosáhnout požadovaných výsledků.

Třetí servisní oblast Austin Powder se skládá z kompletní „služby na klíč“. V této oblasti poskytuje Austin Powder našim zákazníkům nejvyšší hodnotu. Prostřednictvím nasazení našich vlastních lidí, podporovaných naší globální skupinou technických služeb, přináší Austin Powder všechny naše kolektivní zkušenosti a vysoce kvalitní zdroje k dosažení nejlepších výsledků pro naše zákazníky.

Naše služby v detailu:

  • Měření lomových stěn pomocí nejmodernějších měřících zařízení (fotogrametrie, 3D laser)
  • Využití GPS systémů pro georeferenci dat měření na místě
  • Příprava designu trhacích prací pomocí rozsáhlého analytického softwaru
  • Počítačové plánování detonace
  • Vibrační prognózy
  • Vibrační měření s dálkovým ovládáním přenos dat
  • Výpočet zdrojů energie specifických pro výbuch
  • Redukce vibrací a akustického tlaku zvuku pomocí nejmodernějšího softwarového řešení

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.