Search Icon one-austin
Globe Icon Czech Republic Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Hodnoty

NAŠE HNACÍ SÍLA

Tyto hodnoty hodnoty jsou základem všeho, načem stavíme a co děláme.

 • Red Check Mark

  Bezpečnostní závazek

  Každým dnem usilujeme o to, aby každý zaměstnanec bezpečně opustil svou pracovní rodinu, aby si mohl užít svůj čas doma s rodinou a přáteli.

 • Red Check Mark

  Na detailech záleží

  Přes více než 185 let, v neustále se měnícím technickém pokroku, se Austin Powder ujišťuje, že každý zaměstnanec má hluboké porozumění pro zařízení, procesy a výsledky naší práce. Znát detaily našeho podnikání je v naší DNA.

 • Red Check Mark

  Síla rodiny

  Každý zaměstnanec firmy Austin chápe naší kulturu úcty k různým osobám a naši vášnivou pozornost k potřebám našich zákazníkům, abychom prokázali, že nám na nich záleží. Jsme všichni členové Austin rodiny.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.