Search Icon one-austin
Globe Icon Vyberte svoji zemi Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

TECHNIK BOZP/PO

Co vás čeká?

  • provádění hodnocení rizik a navrhování opatření k jejich snížení nebo odstranění
  • udržování platné interní dokumentace BOZP/PO
  • vyšetřování příčin pracovních úrazů vč. návrhu nápravných opatření
  • vedení záznamů o úrazech (evidence a registrace pracovních úrazů, statistiky)
  • tvorba podnikových bezpečnostních směrnic, organizačních pokynů
  • plánování a provádění interních auditů BOZP/PO
  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP/PO
  • navrhování opatření ke zvýšení úrovně BOZP/ PO
  • spolupráce na vnitropodnikových projektech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • odbornou způsobilost v oblasti prevence rizik (OZO BOZP) a požární ochrany (min. OZO Technik PO)
  • analytické a logické myšlení, zodpovědnost, samostatnost
  • organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • praxi na obdobné pozici a případně i zkušenost s ISO 45001:2018
  • znalost metodiky hodnocení průmyslových rizik HAZOP, LOPA

Co vám můžeme nabídnout

  • příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
  • podporu při zapracování
  • zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
  • nástup možný ihned

Přihlásit se na tuto pozici

  • Hidden
  • Drop files here or