Search Icon one-austin
Globe Icon Austin Detonator Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Austin Detonator s.r.o.

je součástí korporace AUSTIN POWDER, Cleveland, Ohio, USA a zahájila svou činnost 1. ledna 1999 odkoupením výroby rozbušek bývalé Zbrojovky Vsetín.

Austin Powder logo on side of building
Cancel

Kdo jsme?

Jsme tradiční výrobce iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj. Počátek naší výroby se datuje do roku 1953, kdy byla na Vsetíně vyrobena první důlní rozbuška. Patříme mezi významné exportéry a zaměstnavatele ve svém regionu. Bezmála 98% své produkce vyvážíme do desítek zemí světa a zaměstnáváme kolem tisícovky skvělých lidí. Austin Detonator s.r.o. je v současné době největším producentem důlních rozbušek v Evropě a řadí se k nejvýznamnějším světovým výrobcům v oboru.

V textech na těchto webových stránkách může být naše firma Austin Detonator s.r.o. uváděna i jako Austin Detonator nebo jen Austin.

Ve společnosti Austin Powder čelíme každý den výzvě, jak vést globální společnost ve světě, který je hnán neustálým růstem a rychlou expanzí. Ve všech aspektech našeho podnikání se vše vždy navrací zpátky k síle rodiny a jednoduchá pravdě, že na detailech záleží.

Sledujte video Play Icon

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.

Více informací