Search Icon one-austin
Globe Icon Austin Detonator Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Zdraví

Jsme přesvědčeni, že se můžeme vyvarovat pracovních úrazů a nemocí z povolání. Proto zavádíme takové technologie a pracovní postupy, které zajišťují zlepšení bezpečnosti a ochrany zdraví jak našich zaměstnanců, tak dodavatelů.

PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Za jeden z klíčových faktorů pro naplňování požadavků na bezpečnost a kvalitu výrobků považuje vedení společnosti vytváření vhodných pracovních podmínek zaměstnanců a organizaci pracovních procesů tak, aby pracovní prostředí bylo bezpečné, čisté a zároveň estetické.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.

Více informací