Search Icon one-austin
Globe Icon Austin Detonator Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Pro uchazeče

Advisement
Cancel

V odborných profesích u nás najdou uplatnění převážně lidé se vzděláním v oboru chemie, technologických zařízení a strojírenství.

Na dělnických pozicích je důležitá manuální zručnost a pečlivost.

 

JAK SE STÁT JEDNÍM Z NÁS?

Podívejte se na právě inzerované volné pozice. Zaujala vás některá z nich? Přihlaste se do výběrového řízení.

Žádná z inzerovaných pozic vás nezaujala nebo snad ani žádnou nenabízíme? V tom případě nám zašlete svůj životopis přes kontaktní formulář ve spodní části stránky. Do kolonky průvodního dopisu napište, na jaké pracovní pozici byste rádi pracovali. Váš životopis si uložíme do databáze uchazečů na dobu 6 měsíců a v případě našeho zájmu vás budeme kontaktovat. V opačném případě budete z databáze vymazáni.

Menu

  JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

 • Vyberte si pozici a zašlete nám svůj životopis
 • Zařazení do výběrového řízení a jeho průběh
 • Ukončení výběrového řízení
 • Vyberte si pozici a zašlete nám svůj životopis

  Pokud se vám líbí některá z našich aktuálně otevřených pozic, vyplňte odpovědní dotazník, přiložte životopis v požadovaném jazyce (čeština, příp. jiný jazyk). Vaše žádost bude odeslána na personální úsek. Po odeslání od nás dostanete v co nejkratší možné době e-mailem potvrzení přijetí vaší žádosti a informace k dalšímu postupu.

 • Zařazení do výběrového řízení a jeho průběh

  Pokud váš profesní profil odpovídá potřebám hledané pozice, kontaktujeme vás co nejdříve, nejpozději do 5 pracovních dnů po termínu uzávěrky s pozvánkou do výběrového řízení, které má formu osobního pohovoru. Kromě personalistky se setkáte i s potenciálním přímým nadřízeným. Dozvíte se podrobnosti o vybrané pozici a budete mít možnost se zeptat na vše, co vás v této souvislosti zajímá. Pokud je u vybrané pozice kladen důraz na znalost např. cizího jazyka nebo jiné odborné znalosti, počítejte s tím, že budou vaše znalosti prověřeny.

  Forma a délka výběrového řízení závisí na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Nejčastěji probíhá v jednom až dvou kolech s délkou trvání 2 – 4 týdny.

 • Ukončení výběrového řízení

  Po ukončení výběrového řízení je všem účastníkům sdělen výsledek výběrového řízení, a to buď e-mailem nebo telefonicky.
  Kandidátovi, který nejúspěšněji projde výběrovým řízením, je předložena pracovní nabídka.

PYROKURZ

Všichni naši zaměstnanci musí absolvovat speciální vzdělávací program, tzv. pyrokurz. Výuka probíhá přímo ve firmě v délce 45 hodin pod vedením zkušených lektorů z řad specialistů naší firmy. Kurz je zakončen závěrečným písemným testem a ústní zkouškou před zkušební komisí.

Conference learning

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.

Více informací