Search Icon one-austin
Globe Icon Austin Detonator Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Být v kontaktu

Kdekoli a kdykoli budete potřebovat spolehlivé produkty a služby pro trhací práce, bude s vámi Austin spolupracovat. Pro informace o produktech a servisních místech ve vaší oblasti volejte nebo napište do sídla firmy Austin Powder.

Informace o společnosti

Kontaktní osoba

Jana Čadová
Tisková mluvčí

Telefon +420 604 348 528
E-mail jana.cadova@austin.cz

Austin Detonator s.r.o.

Jasenice 712
755 01 Vsetín,
Česká republika

Telefon +420 571 404 001

Austin Powder Corporate Headquarters

25800 Science Park Drive
Cleveland, Ohio 44122
United States

Telefon +1 (216) 464-2400

Vaše zpráva byla řádně doručena. Brzy vás budeme kontaktovat. Děkujeme. Došlo k chybě při ověření. Prosím, zkontrolujte vyplnění formuláře a odešlete jej znovu. Odeslat

Ve společnosti Austin Powder čelíme každý den výzvě, jak vést globální společnost ve světě, který je hnán neustálým růstem a rychlou expanzí. Ve všech aspektech našeho podnikání se vše vždy navrací zpátky k síle rodiny a jednoduchá pravdě, že na detailech záleží.

Sledujte video Play Icon

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.

Více informací