Search Icon one-austin
Globe Icon Austin Detonator Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Pro studenty a školy

Students
Cancel

STUDENTI

Praxe, stáže

Již během studia umožňujeme studentům nahlédnout do podnikových procesů a poznat firemní kulturu v rámci středoškolských praxí a vysokoškolských praxí.

S ohledem na kapacitní možnosti a rizikovost provozu je počet studentů na praxích a stážích limitován. 

 

Závěrečné práce

Studentům vysokých škol nabízíme spolupráci s našimi odborníky z jednotlivých oddělení na závěrečných pracích – bakalářských, diplomových či absolventských.

V případě vašeho zájmu o praxi, stáž nebo spolupráci při psaní závěrečné práce kontaktujte e-mailem personální úsek: personal.info@austin.cz.

ŠKOLY

Spolupracujeme se středními a vysokými školami, které poskytují vzdělávání v oborech korespondujících se zaměřením naší společnosti – strojírenství, chemie a příbuzné.

Aktuálně to jsou:

Pro studenty vysokých škol pořádáme exkurze, na kterých se seznámí s možnostmi budoucího uplatnění.

Dlouholetou tradici má spolupráce se Střední průmyslovou školou strojnickou ve Vsetíně. Jako její sociální partner se pravidelně účastníme dne otevřených dveří, projektu „Výběrového řízení na nečisto“ a přispíváme tématy pro středoškolskou odbornou činnost. V roce 2015 vznikl ojedinělý program „Talenti do Austinu“, do nějž jsou studenti vybíráni na základě jejich osobní motivace a nasazení.

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.

Více informací